KALOVÉ ČERPADLO SEPTIK ORIGINAL

Profesionální kalové, ponorné čerpadlo s otevřeným vstupem a řezacím zařízením. Vyniká zvýšenou odolností a průtokem. Je určeno pro časté a náročné použití, především také pro hasičské a záchranné sbory při záplavách apod.

MOTOROVÉ - KALOVÉ ČERPADLO HERON EMPH 80W 6,5 HP

Robustní čerpadlo se zesílenou konstrukcí a velkým výkonem, určené pro těžké nasazení při odčerpávání silně znečištěné vody z výkopů, jímek, prostor zatopených při záplavách apod. Umožňuje čerpat čistou i kalnou vodu s obsahem pevných částic do průměru 25  mm.

PŘENOSNÉ PLOVOUCÍ ČERPADLO MAMUT 2400

Určeno pro dopravu velkých množství vody, čerpání lagun v důsledku záplav a povodní, plnění nádrží a cisternových stříkaček z volných vodních zdrojů atd.

PŘENOSNÉ PLOVOUCÍ ČERPADLO PH - CYKLON 1/1200

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor atd. Dostatečný výkon čerpadla umožňuje současné zásobování vodou dvě proudnice typu C a jedné typu B.

PŘENOSNÉ PLOVOUCÍ ČERPADLO PH - CYKLON 2/1500