fb instagram twitter

AKTUALITY & ZÁSAHY

I přes dnešní aprílové počasí jsme s našimi mladými hasiči strávili část odpoledne venku. Téma dnešní schůze bylo správné smotání hasičských hadic. Více fotografií naleznete na našem FACEBOOKU

I letos se můžete těšit na oblíbené vepřové hody, které pro vás tradičně pořádáme před naší zbrojnicí. Těšit se můžete na ochutnávku tradičních zabijačkových dobrot a živou hudbu. Další informace naleznete na našem Facebooku.

Máme pro vás přehled našich zásahů za minulý měsíc. Děkujeme všem za podporu.

Po vynucené dvouleté pauze vás zveme na 11. Hasičský ples, který se uskuteční dne 21. 1. 2023 od 20 hodin. K tanci Vám bude hrát taneční orchestr BRAND NEW BAND, těšit se můžete i na bohatou tombolu. Více informací naleznete v události na FACEBOOKU.

Máme pro vás přehled našich zásahů za minulý měsíc. Děkujeme všem za podporu.
 

Klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

Včera večer proběhla na naší zbrojnici valná hromada našeho sboru. Děkujeme všem hostům, kteří dorazili a Hospůdce na hřišti za přípravu občerstvení.

Máme pro vás přehled našich zásahů za minulý měsíc. Děkujeme všem za podporu.

Minulý týden ve čtvrtek se v Běchovicích uskutečnil tradiční Lampiónový průvod. Letos padl rekord v doma vyrobených lampiónech. Kompletní fotoreport od Jana Jecha naleznete na tomto odkazu

O NÁS

Sdružení dobrovolných hasičů bylo znovuobnoveno začátkem r. 2010 na podnět Ing. Ondřeje Martana, starosty MČ Praha - Běchovice.  Oficiálně bylo ale zaregistrováno dne 18. srpna 2010 zápisem u Českého statistického úřadu.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

112 - VŠECHNY SLOŽKY IZS

150 - HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

155 - ZDRAVOTNÍ ZACHRÁNNÁ SLUŽBA

156 - MĚSTSKÁ POLICIE

158 - POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY