fb instagram twitter

AKTUALITY & ZÁSAHY

Minulý týden se naše jednotka zúčastnila výcviku na téma “Únik nebezpečné látky”. Děkujeme HS-10 a ostatním kolegům za pozvání a spolupráci. Více fotografií naleznete na našem FACEBOOKU

Máme pro vás přehled našich zásahů za minuký měsíc. Kromě "běžných" zásahů jsme opět pomáhali v pražském KACPU (Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině).

4. 5. je Mezinárodní dnem hasičů, ať už se jedná o profesionály či sbory dobrovolných hasičů. Tento den je dnem Svatého Floriána, patrona všech hasičů, a tak vzdáváme hold všem našim kolegům. 

Letošní Běchovické čarodejnice jsou za námi. Co se týká počtu návštěvníků, určitě jsme překonali rekord z minulých let. Děkujeme všem, kteří dorazili a také těm, kteří pomáhali s organizací celé akce. Fotografie naleznete na TOMTO ODKAZU

Běchovické čarodějnice jsou po dvou letech opět tu. Kromě dětských soutěží se letos můžete těšit na koncerty Františka Nedvěda mladšího a kapely Olympic. Více informací naleznete v události na Facebooku:Běchovické čarodějnice jsou po dvou letech opět tu. Kromě dětských soutěží se letos můžete těšit na koncerty Františka Nedvěda mladšího a kapely Olympic. Více informací naleznete v události na FACEBOOKU.

Máme pro vás přehled našich zásahů za měsíc březen. Kromě "běžných" zásahů jsme pravidelně pomáhali v pražském KACPU (Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině).

Od zítra, tj. od 5. 4. 2022, budou opět probíhat pravidelné schůzky mladých hasičů, a to vždy každé úterý od 17:00 do 18:30. Sraz vždy před hasičskou zbrojnicí.

Po včerejším výjezdu jsme pokračovali malým školením na téma dopravního vedení vody a ovládání proudnice - 3D hašení. Více fotografií naleznete na našem FACEBOOKU.

O NÁS

Sdružení dobrovolných hasičů bylo znovuobnoveno začátkem r. 2010 na podnět Ing. Ondřeje Martana, starosty MČ Praha - Běchovice.  Oficiálně bylo ale zaregistrováno dne 18. srpna 2010 zápisem u Českého statistického úřadu.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

112 - VŠECHNY SLOŽKY IZS

150 - HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

155 - ZDRAVOTNÍ ZACHRÁNNÁ SLUŽBA

156 - MĚSTSKÁ POLICIE

158 - POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY