fb instagram twitter

AKTUALITY & ZÁSAHY

Minulý měsíc jsme zasahovali pouze u jednoho požáru, nicméně jsme nezaháleli a čas jsme věnovali i teoretické přípravě.

Letošní ples je za námi. Děkujeme všem, kteří dorazili a doufáme, že jste si ho užili minimálně tak jako my. Nejbližší akce, kterou pro vás chystáme, budou oblíbené Vepřové hody. Fotografie z plesu naleznete na tomto odkazu, děkujeme J. Jech.

Ode dneška jsou ve volném prodeji lístky na náš vyhlášený hasičský ples! Nepromeškejte příležitost zúčastnit se 20. ledna 2024 od 20:00 hodin společenské události číslo jedna na východě našeho Hlavního města!Lístky je možno rezervovat, zaplatit i vyzvednout u Martiny Vlkové na tel. čísle: 724033607. Těšíme se na vás!

Máme pro vás přehled našich zásahů za minulý měsíc. Děkujeme všem za podporu.

Klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

Rádi bychom vás pozvali na letošní Lampionový průvod, který se uskuteční dne 17. 11. 2023. Sraz všech zúčastněných je v 17:30, u rybníčku v Běchovicích I. Lampiony s sebou, ty doma vyrobené budou extra oceněny. Akci pořádá MČ PRAHA - BĚCHOVICE ve spolupráci s SDH PRAHA - BĚCHOVICE.

Máme pro vás přehled našich zásahů za minulý měsíc. Děkujeme všem za podporu.

O NÁS

Sdružení dobrovolných hasičů bylo znovuobnoveno začátkem r. 2010 na podnět Ing. Ondřeje Martana, starosty MČ Praha - Běchovice.  Oficiálně bylo ale zaregistrováno dne 18. srpna 2010 zápisem u Českého statistického úřadu.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

112 - VŠECHNY SLOŽKY IZS

150 - HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

155 - ZDRAVOTNÍ ZACHRÁNNÁ SLUŽBA

156 - MĚSTSKÁ POLICIE

158 - POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY