AKTUALITY & ZÁSAHY

Dnes naše jednotka opět vyjížděla k požáru porostu, tentokrát v pražské Dubči. Další fotografie naleznete na našem FACEBOOKU.

Včera naše jednotka vyjížděla k požáru travního porostu v pražských Klánovicích. Další fotografie naleznete na našem FACEBOOKU. Více informací o požáru naleznete ZDE.

Naše jednotka obdržela děkovný dopis od náměstka primátora Ing. Petra Hlubučka. Tímto bych chtěl také poděkovat všem členům jednotky za jejich práci v období pandemie onemocnění COVID-19. Tomáš Hrubý - Velitel JSDH Praha - Běchovice

Červenec je za námi a my pro vás máme rekapitulaci zásahů naší jednotky. Poděkování za nasazení a obětavost patří všem členům.
 

Naše jednotka dnes vyjížděla podruhé, tentokrát šlo o odstranění spadlého stromu v Běchovicích. Více fotografií naleznete na našem FACEBOOKU.
 

V dnešním větrném dni má naše jednotka za sebou první výjezd, a to k požáru strniště v Horních Počernicích. Více fotografií naleznete na našem FACEBOOKU.

Včera pomáhala naše jednotka při čerpání vody ze sklepa v Dolních Počernicích.

O NÁS

Sdružení dobrovolných hasičů bylo znovuobnoveno začátkem r. 2010 na podnět Ing. Ondřeje Martana, starosty MČ Praha - Běchovice.  Oficiálně bylo ale zaregistrováno dne 18. srpna 2010 zápisem u Českého statistického úřadu.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

112 - VŠECHNY SLOŽKY IZS

150 - HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

155 - ZDRAVOTNÍ ZACHRÁNNÁ SLUŽBA

156 - MĚSTSKÁ POLICIE

158 - POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

KONTAKTY

SDH PRAHA - BĚCHOVICE

Za poštovskou zahradou 607

Praha - Běchovice

sdh.bechovice@gmail.com

www.sdhbechovice.cz

www.facebook.com/hasicibechovice

www.instagram.com/hasicibechovice