fb instagram twitter

AKTUALITY & ZÁSAHY

ZÁSAHY | ZÁŘÍ 2020

Září je za námi a my pro vás máme rekapitulaci zásahů naší jednotky. Poděkování za nasazení a obětavost patří všem členům.Září je za námi a my pro vás máme rekapitulaci zásahů naší jednotky. Poděkování za nasazení a obětavost patří všem členům.

O NÁS

Sdružení dobrovolných hasičů bylo znovuobnoveno začátkem r. 2010 na podnět Ing. Ondřeje Martana, starosty MČ Praha - Běchovice.  Oficiálně bylo ale zaregistrováno dne 18. srpna 2010 zápisem u Českého statistického úřadu.

DŮLEŽITÉ KONTAKTY

112 - VŠECHNY SLOŽKY IZS

150 - HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR

155 - ZDRAVOTNÍ ZACHRÁNNÁ SLUŽBA

156 - MĚSTSKÁ POLICIE

158 - POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY

KONTAKTY

SDH PRAHA - BĚCHOVICE

Za poštovskou zahradou 607

Praha - Běchovice

sdh.bechovice@gmail.com

www.sdhbechovice.cz

www.facebook.com/hasicibechovice

www.instagram.com/hasicibechovice